İntihal

Plagiarism Checker İle Ücretsiz İntihal Oranı Hesaplama

Plagiarism Checker İle Ücretsiz İntihal Oranı Hesaplama
Turnitin intihal raporu alma

PlagiarismChecker, bir diğer adıyla intihal denetleyicisi anlamına gelmektedir. Plagiarism Checker gibi programlar genellikle öğrenciler, öğretmenler ya da akademisyenler tarafından sunulan yazının özgünlüğünü ya da diğer bir ifadeyle intihal oranını kontrol etmektedir. Oldukça basit adımlara sahip bu programlar, binlerce yazı ve web makaleleri arasından yazının özgünlüğü hakkında size bilgi vermektedir.

Basit bir örnek vermek gerekirse; herhangi bir konuda tez yazdığınızı ele alalım. Genellikle bilinmelidir tezlerin genellikle %20’den fazla intihal oranına sahip olmaması sizden istenilecektir. Bu bağlamda yapmanız gereken yazıyı yazdıktan sonra programa yazıyı girerek intihal denetimini gerçekleştirmek olacaktır. Burada size özgünlük oranınız verilecek ve bu oran sayesinde yazınızın ne kadar özgün olduğunu anlama şansına erişmiş olacaksınız.

Plagiarism Checker Programı Small Seo Tools Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Plagiarism Checker programı olan Small Seo Tools programı sıklıkla intihal denetimi yapmak isteyenler tarafından kullanılır. Bu program sayesinde çok kolay bir şekilde özgünlük kontrolü verileri ele alınır.  Program üzerinde bir özgünlük kontrolü gerçekleştirmek için yapılması gerekenler;

  • Adım 1: İlk olarak bir web arama motoruna giriş yapılması gerekir.
  • Adım 2: Google üzerinden devam ediyoruz. Google arama bölümüne “Small Seo Tool” yazın.
  • Adım 3: Gelen web linkleri üzerinden “100% Free SEO Tools – SmallSEOTools.com” linkine giriş yapın.
  • Bu şekilde hangi cümleleriniz tam olarak özgün, hangileri değil anlayabilirsiniz.
Plagiarism Checker Programı Small Seo Tools Nasıl Kullanılır?

PlagiarismChecker Güvenilir Mi?

Plagiarism Checker denetimi için kullandığımız “Small Seo Tools” programı kesinlikle güvenilir bir programdır. Eğer aklınızda kalan bir şey varsa başka programlar üzerinden de kontrol ederek rahatlıkla programın güvenilir olduğu görülebilir. İnternet üzerinde binlerce yazı üzerinden sizin yazınızı karşılaştırmayı kısa sürede bu kadar güvenli ir şekilde yapabilecek çok ücretsiz intihal programı bulunmaktadır.

intihal dusurme hizmeti

Plagiarism Checker Ücretsiz Mi?

Plagiarism Checker programı olan“Small Seo Tools” yukarıda da söylediğimiz gibi ücretsiz bir sisteme sahiptir. Oldukça kolay bir şekilde işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda dil bilgisi kontrolü gibi diğer özelliklere de ücretsiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Ücretsiz programlara kıyasla oldukça işlevseldir ve para vermeden intihal denetimini gerçekleştirir.

Plagiarism Checker İntihal Düşürme Nasıl Yapılır?

Small Seo Tools üzerinde intihal oranı düşürmek çok kolay bir işleme dayanır. Zaten hali hazırda yukarıda bulunan adımları gerçekleştirirseniz program size cümle cümle intihal denetimi yapacaktır. Burada bulunan kırmızı bölgeli cümleler intihal kapsamında bulunmaktadır.

Kırmızı cümleleri alın ve yapısını, kelimeleri ya da cümle ile aynı anlama gelen yeni cümleler yazın. Böylelikle rahatça Plagiarism Checker yani intihal denetimini yüksek oranda özgün bir yazı haline getirmiş olursunuz.

İntihal Oranı hesaplama ve intihal oranı düşürme konularıyla alakalı diğer yazılarımız için buraya tıklayınız.


İlginizi Çekebilir: İntihal Kontrol Programları

Yorum Yap