İntihal Programları

SmallSEOTools Nedir? Nasıl Kullanılır? Güvenilir Mi?

SmallSEOTools Nedir? Nasıl Kullanılır? Güvenilir Mi?
turnitin intihal raporu al

SmallSEOTools ücretsiz bir şekilde kopya içerik tespiti yapan bir web sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistem içerisinde diğer bir deyişle benzerlik oranı hesaplanarak yazıların ne kadar özgün olduğu bulunmaktadır. Sistemsel olarak oldukça kullanışlı ve etkili bir ara yüze sahip bu sitede rahatlıkla yazılarınızın özgünlüğünü kontrol etmeniz mümkündür.

Program içerisinde bulunan cümle cümle rapor sayesinde de hangi cümlelerinizin intihal yarattığını görme gibi bir imkâna sahip olmanız oldukça rahat bir kullanımı da size getirmektedir. Sistem içerik tespitini güvenirliği yüksek bir oranda çıkararak sizin de doğru bir şekilde yazılarınızın benzerlik oranını tespitinizi sağlamaktadır.


SmallSEOTools Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

 • Adım 1: SmallSEOTools kullanımı adına yapılması gereken en önemli şey öncelikle herhangi bir web tarayıcısına girmektir.
 • Adım 2: www.SmallSEOTools.com adresine giriş gerçekleştirin.
 • Adım 3: Sistem karşınıza İngilizce olarak gelecektir. Sistemi Türkçe olarak çevirmeniz sizin için iyi bir seçenektir. Daha sonra Karşınıza gelen panelde birtakım butonlar bulunmaktadır.
 • Adım 4: Panellerden “İntihal Denetleyicisi” yazan bölüme girdiğinizde intihalinizi denetlemeniz adına gerekli işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Aynı zamanda sistem içerisinde “Gramer Kontrolü”, “Kelime Sayacı”, “Kelime Birleştirici” gibi birçok seçenekte bulunmaktadır. Bunları değerlendirmeniz mümkündür.  
 • Adım 5: “İntihal Denetleyicisi” bölümünde karşınıza gelen ekrana ya kopyala yapıştır yaparak ya da belgenizi yükleyerek yazınızı ekleyin.
 • Adım 6: Yazıyı ekledikten sonra “İntihal Kontrolü” tuşuna basın ve raporun çıkmasını bekleyin.
 • Adım 7: İşlem tamamlandıktan sonra pdf raporunu da alabilirsiniz.

Smallseotools giriş

SmallSEOTools Nasıl Kullanılır?

SmallSEOTools Güvenilir Mi?

SmallSEOTools kullanımı rahat olan ve oldukça güvenilir bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistem tamamen yapay zeka tarafından yürütülmektedir. Bu durum bazı olaylarda ve yazılarda sıkıntıya yol açsa da genellikle doğru sonuçları size vermektedir.

Ayrıca sistem size cümle cümle rapor imkânı sunmaktadır. Bu oldukça önemli bir olaydır. Bu sayede kolaylıkla sistem tarafından intihal olan cümleleri direkt olarak görmeniz mümkündür. Bu sayede kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SmallSEOTools Ücretsiz Mi?

SmallSEOTools ücretsiz olarak size hizmet vermektedir. Bu program çoğu panelini de ücretsiz olarak hizmete sunmaktadır. Sistem içerisinde uyulması gereken en önemli durum 1000 kelimelik sınıra dikkat etmektedir. 1000 kelimeden fazla tarama yapmanız mümkün değildir. Bu durum da en büyük sıkıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak 1000 kelimenin altında işlemlerinizi istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde sürdürmeniz mümkündür.

SmallSEOTools İntihal Azaltma Nasıl Yapılır?

intihal dusurme hizmeti

Adım1:  SmallSEOTools intihal programı üzerinde benzerlik oranını düşürmek çok basit birkaç adıma dayanmaktadır. Bu sistem size cümle cümle rapor sunduğundan dolayı işiniz de oldukça kolay olmaktadır. Öncelikli olarak sistem içerisine giriş gerçekleştirin.

Adım 2: Programı açtıktan sonra yazıyı intihale sokun. Raporun gelmesini bekleyin.

Adım 3:  Raporda karşınıza cümlelerle intihal yaratan durumlar verilecektir. Bu cümleleri not almanız gerekmektedir.

Adım 4: Not aldığınız cümleler üzerinde bir takım değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Bu değişimler,

 • Eş anlamlısı değişimi,
 • Sıra değişimi,
 • Yeniden aynı anlama gelen cümleyi yazma,
 • Yan anlam değişimi gibi adımlarla hareket etmeniz mümkündür.

Adım 5: Adımlar tamamlandıktan sonra yeniden programa yazınızı işleme sokun. Daha sonra %100 özgün olursa işlem tamamlanmış olacaktır. Eğer olmazsa bir önceki adımdaki değişimleri yeniden gerçekleştirin.

SmallSEOTools Turnitin Kadar İyi Mi?

SmallSEOTools programı Turnitin programı kadar kapsamlı değildir. Turnitin, bu noktada oldukça iyi bir kıstası elinde bulundurmaktadır. Özellikle akademisyenler tarafından olmazsa olmaz olarak görülen Turnitin, kapsamı ve içeriği sayesinde vazgeçilmez olarak görülmektedir. Ayrıca taramaları makale üzerinden yapması ve sistemin kullanışlı olması nedeniyle de iyi bir program olarak karşımıza çıkmaktadır.

SmallSEOTools Yazım Denetleyicisi Nedir?

SmallSEOTools yazım denetleyicisi, içeriklerinizi yazım ve imla kuralları açısından denetlemenize olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistemi kullanmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Kullanması ücretsizdir.

SmallSEOTools Yazım Denetleyicisi Nedir?

SmallSEOTools Fiyatları

SmallSEOTools minimum özelliklerde ücretsizdir ancak daha fazla özellikten faydalanmak isterseniz pro versiyonunu almanız gerekmektedir. Fiyatlar aşağıdaki görselde verilmiştir. Daha fazla bilgi için: SmallSeoTools Fiyatları

SmallSEOTools Fiyatları