Akademik Hesaplar Tez Hazırlama

En İyi Tez Yazdırma Siteleri | Alanında En İyi 10 Destek Merkezi

tez yazdirma siteleri

Tez yazdırma siteleri; ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora tezlerinde baştan sona destek sağlayan ve bu konuda danışmanlık sunan firmalara aittir. Bu firmalar, tez sahibi öğrencinin talebini alır ve bu talep çerçevesinde fiyat teklifi verir. Verilen fiyat teklifi kabul edildiğinde ise tez yazma süreci başlar ve tüm süreç interaktif bir biçimde yürütülür. Bu zorlu süreçte tercih edebileceğiniz en güvenilir tez yazma siteleri aşağıdaki gibidir:

1)Hipotez Akademi

İçindekiler

Hipotez Akademi; tez yazdırma arayışı içerisinde olan öğrenci ve akademisyenlere tez danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’deki ofislerinde onları ziyaret edebilirsiniz. Sizi sıcakkanlılıkla karşılayacak ve sürece yönelik tüm sorularınızı samimiyetle cevaplayacaklardır. Gizlilik sözleşmesi ve para iade garantileri ile pazarda ‘En güvenilir hizmet sürecini öğrenciye kavuşturmak’’ misyonuyla hareket etmektedirler. Yapılan incelemelerde bugüne kadar yüzlerce müşteri memnuniyeti edindikleri de görülmektedir.

Güvenilir hizmet sloganı ile faaliyet gösteren bu merkeze ulaşmak için Hipotez Akademi’nin sitesini inceleyebilirsiniz.

Hipotez Akademi;

 • En güncel kaynaklarla literatür tarama hizmeti
 • Nicel ve nitel metotlarla gerçekleştirilecek her türlü analiz 
 • Araştırma modeli kurgulama, araştırma deseni karar verme, geçerlilik ve güvenirlik hesaplamaları
 • Kuramsal çerçeve hazırlanması gibi hizmetler vermektedir.

Hipotez Akademi’den destek almak çok kolay. Sadece tez yazdırma web sitesine gidin herhangi bir yerden talep bırakın onlar sizi arayacak ve destekleyici süreçlere başlayacaklardır.

2)Kikare Akademi

kikare

Kikare Akademi tez yazım merkezi olarak tez yazımına dair her alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin 81 ilinden hizmet almak üzere başvurmak mümkündür. Firmadan destek almak için Kikare Akademi’nin sitesinden talep formu doldurabilirsiniz.

Tez yazım merkezi olan Kikare Akademi özellikle makale, tez, proje, doktora süreçlerinde öğrenci ve akademisyenlere hızlı sonuç getiren servisler sunmaktadır. Belirttikleri iş akışı genellikle şu şekilde olmaktadır;

tez yazmdirmak ankara

3)Anova Akademi

anova

Anova Akademi tez yazımı sürecinde akademisyenlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Oldukça profesyonel bir ekipleri var ve tüm süreçte öğrencileri destekleyici bir tavır sergiliyorlar. Tez yazdırma firması Anova Akademi’nin web sitesinde özellikle aşağıdaki hizmetleri verdiklerini aktarmaktadırlar; 

 • tezin belirli bölümlerinin yeniden düzenlenmesi,
 • intihal oranlarının düşürülmesi,
 • nicel ve nitel araştırmalar için analiz yapılması,
 • literatür taraması oluşturulması,
 • çeviri hizmetleri gibi hizmetler bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin her biri araştırma sürecinde ihtiyaç duyulan, akademisyenlerin zaman zaman sorun yaşamaları nedeni ile başvurdukları faydalı danışmanlık hizmetleridir.

4)Metod Danışmanlık

metod

Metod Danışmanlık şirket olarak akademik araştırmaların tamamlanmasına yönelik çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hizmet seçeneklerinin geniş olması kendileri tarafından her alanda danışmanlık sağlamak sebebiyle Metod Danışmanlık firması oluşturulmuştur.

Birçok tez danışmanlık şirketinin aksine Metod Danışmanlık;

 • İçerik analizi,
 • Söylem analizi,
 • Mülakat analizi
 • Anket çalışmalarının SPSS ile analizi
 • Literatür tarama ile kaynak belirleme noktalarında verilen hizmetleri en sık başvurulan seçeneklerdir.

5)Korelasyon Akademi

korelasyon

Türkiye’nin en başarılı tez danışmanlık merkezi sloganı ile faaliyet gösteren Korelasyon Akademi’nin web sitesinden makale danışmanlığı ve tez danışmanlığı hizmeti vermektedir. Tez hazırlayan akademisyenlerin hazırlık sürecinde karşılarına çıkan olası problem ve zorluklarla tek başlarına mücadele edemediklerinde başvurdukları danışmanlar teze dair her noktada bilgi ve deneyimleri ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca tez yazdırma ücretleri sayfasını ziyaret ederek Korelasyon Akademi’nin tez yazım ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

6)Varyans Akademi

varyans

Varyans Akademi tez danışmanlığı hizmetleri kapsamında sıfırdan tez yazdırma hizmetlerinin yanı sıra tez düzeltme, iyileştirme, intihal oranını düşürme gibi hizmetler de sunmaktadır. Akademisyenler tarafından hazırlanan tezlerin intihal oranı nedeniyle reddedilmesi oldukça can sıkıcı olabilir. Varyans Akademi kısa sürede intihal oranını istenilen orana düşürme, çalışma iyileştirme ve gerekli görülen düzeltmeleri yapma noktasında hızlı hizmet sunması ile bilinmektedir. Varyans Akademi’ye web sitesinden ulaşabilirsiniz. Varyans Akademi’den parayla tez yazdırma hizmeti almak için belirttiğimiz linke gidebilirsiniz.

7)Ankara Tez Merkezi

Ankara Tez Merkezi proje hazırlama, akademik tez hazırlama, tez yazım dilinin düzeltilmesi gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra tez önerisi hazırlama hizmeti ile de tercih edilmektedir. Tez önerisi hazırlamak akademisyenler için bazı durumlarda güç olabilir. Tez için konu belirlemekte güçlük çeken akademisyenlerin parlak fikirler için danışmanlara başvurarak yardım alması mümkündür. Tez yazımı, makale yazımı, tez düzenleme gibi çeşitli noktalarda Ankara merkezli tez merkezinden faydalanabilirsiniz.

8)Tez Merkezim Net

Tez Merkezim Net online olarak tez yazımı noktasında 20 yıla yakın süredir danışmanlık hizmeti almak isteyenlere yönelik faaliyet göstermektedir. Tez hazırlamaya yardımcı olacak tez konusu oluşturma, tez bölümlerinin oluşturulması, tez yazım desteği verilmesi gibi çeşitli şekillerde yardım alınması mümkün olan bir platformdur. Platform kapsamında hizmet veren danışmanların her biri akademik çalışma yürütmek noktasında gerekli deneyim ve bilgiye sahip kimselerdir.

9)Tez Hazırlama Merkezi

Tez Hazırlama Merkezi 2001 yılından bu yana hizmet veren bir firmadır. Öğrencilere tez danışmanlık hizmeti ile sektöre giriş yapmalarının ardından bugün tez hazırlamaya dair her türlü danışmanlık hizmeti tek bir adreste sunulmaktadır. 7/24 danışmanlık hizmeti seçenekleri ile öğrencilerin sorun yaşadıkları her anda danışmanlarına ulaşabilmeleri de mümkün olmaktadır. Çeviri, tez hazırlama yönelik danışmanlık gibi hizmetler verilmektedir.

10)Tez Yazdırma Merkezi

Tez Yazdırma Merkezi, intihal raporu oluşturma, ödevlerde danışmanlık sunma, tez yazımı noktasında danışmanlık sunma gibi çeşitli yollar ile öğrencilere yardımcı olmaktadır. İntihal oranını düşürme, tezin yeniden düzenlenmesi, tez yazım kılavuzuna göre tez uyarlaması, mezuniyet projesi gibi çeşitli hizmetler ile faaliyet göstermektedir.